EUR
Počet položek: 0 0,- Kč

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Zajistí dostatečnou vlhkost ve vašem bytě, OCHLADÍ přehřátý byt v letních měsících.

kliknutím zvětšíte
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu
ks
Kód:72
Cena s DPH : 807,- Kč
Cena bez DPH : 667,- Kč
DPH:21 %

Ultrazvukový zvlhčovač je vhodný nejen do dětských pokojů, kde je nezbytné přijatelnou vlhkost udržovat, ale i do ostatních prostor. Ochlazuje prostředí přehřátého bytu. 

Dostatečná vlhkost v průběhu celého roku šetří vaše sliznice, ulehčuje při chřipkách a zánětech horních cest dýchacích. Snižuje únavu. Dostatečná vlhkost je přirozeným jevem a ve většině bytů je poměrně zanedbávána. Velkou výhodou je, že mlha vytvářená přístrojem (tak jako se ochladí po dešti) ochlazuje okolní vzduch a tím příjemně ovlivňuje teplotu v rozpáleném letním bytě.

Přístroj je vybaven rotačním difusorem pro účinnější číření vodní mlhy do prostoru, kontrolkami provozu, signalizací minimální hladiny, signalizací zapnutí rotace difusoru, plynule nastavitelným výkonem. Velmi tichý chod přístroje.

Princip ultrazvukového čištění spočívá v tom, ře na vodní film působí ultrazvukové vlny, což má za následek uvolňování mikropkapiček vody do ovzduší. Parametry: 39Watt,220V, nádržka má kapacitu 4litry, výkon 360ml/hodinu, . Vzduch vám vysouší nejen topení, ale i v letních měsících se budete cítit mnohem lépe, včetně klidnějšího spánku, bez podrážděných sliznic. Možnost regulace vlhkosti.

 

Na skladě je 7 kusů výrobku s mírně promáčklou krabicí. Výrobek sám je zcela nepoškozen a v plné záruce. S poškozenou krabicí jej nemůžeme dodat do velkoobchodní sítě. Prodáme vám jej tedy se slevou za 520.-CZK.

. Při nákupu dvou přístrojů obdržíte na ten druhý slevu 20%.

Potřebujete poradit ? Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace