EUR
Počet položek: 0 0,- Kč

Ultrazvukový měřič vzdálenosti s laserem

Měří během 2s vdálenost v rozsahu 0,3m až 15m, počítá plochy, objemy, sčítá naměřené délky. Zahoďte různé vysouvací matry a pásma!!

kliknutím zvětšíte
Ultrazvukový měřič vzdálenosti s laserem
ks
Kód:75
Cena s DPH : 877,- Kč
Cena bez DPH : 725,- Kč
DPH:21 %

A.Funkce

1.Měření vzdálenosti,   2. Zaměření laserem, 3.Kalkulace plochy z naměřených hodnot.4.Sčítání naměřených hodnot,  5. Automatické vypnutí,  6.Podsvětlení displeje,  7.Signalizace slabé baterie,     8. Zvuková signalizace nesprávného zaměření.

B.Parametry

1-Rozsah měření 0,3 až 15metrů, 2Tlačítko SET pro nastavení měření  nulového bodu od zadní nebo přední části přístroje.  .Boční žluté tlačítko UNIT pro změnu měřených jednotek (stopy a palce).3. Přesnost měření +/- 1% .  4.Čas změření vzdálenosti 2sec.  5.Baterie 9V.  6. Automatické vypnutí přístroje po cca 60sec. nečinnosti.  7. Uložení přístroje při teplotě 0 až 40 st. C. a vlhkosti 45-90%.  8. Použitlenost při -10 st.C až +60 st.C.   Rozměry 53x180x28mm.  9.Hmotnost včetně baterie 150g.

C.Použití

1.Odstraňte kryt baterie , sejměte z ní obal a připojte.

2.Stiskněte ON/OFF –rozsvítí se poosvětleni- při nečinnosti cca 60 sec se přístroj automaticky vypne.

3.Navolte tlačítkem SET, zda chcete aby přístroj měřil od paty přístroje, nebo od jeho pření části (zvolený bod se zobrazí na displeji).

4.Tlačítkem SET prověďte první měření (cca 2 sec.).  Nebude li paprsek ultrazvuku na protějším bodě, který zobrazuje laser kolmo ke stěně, nebo budete přístrojem příliš pohybovat, zobrazí se error .

Při správném měření se na displeji zobrazí vzdálenost v metrech, a cm. Bočním tlačítkem UNIT lze naměřené hodnoty zobrazit ve stopách a palcích.

5.Plocha: Stiskněte READ pro změření první vzdálenosti, stiskněte AREA a pak zaměřte druhou míru –změřte ji stiskem  READ .  Když nyní stisknete AREA, zobrazí se vám plocha v metrech čtverečních.

6. Měření objemu v metrech krychlových

Tiskněte postupně READ pro první měření VOLUME READ pro druhé měření, VOLUME a READ pro třetí měření. Poté VOLUME a na displeji se ukáže hodnota v metrech krychlových.

7.Sčítání naměřených hodnot je obdobné, poze tiskněte tlačítko SUM.

8. Tlačítkem CLAER se naměřené hodnoty vymažou.

9.V levé spodní části displeje se zobrazuje stav vybití baterie.

Poznámka:  Při zaměřování cílového bodu je třeba mít na zřeteli, že ultrazvukový signál, na základě jehož odrazu se vzdálenost vyhodnocuje,  není tak úzký jako průměr laseru, ale cca 5 úhlových stupňů.  S tím je třeba počítat při zaměření  přístroje na úzký cíl.

  

 

Import ACESIO s.r.o.

Potřebujete poradit ? Ultrazvukový měřič vzdálenosti s laserem

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace