EUR
Počet položek: 0 0,- Kč

Dezinfekce rukou a pokožky - MANOX 500 ml

Alkoholický prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky ve zdravotnictví, potravinářství a komunální hygieně. Dezinfekce rukou zůstává nejspolehlivějším opatřením v prevenci infekcí!

kliknutím zvětšíte
Dezinfekce rukou a pokožky - MANOX 500 ml
Dezinfekce rukou a pokožky - MANOX 500 ml Dezinfekce rukou a pokožky - MANOX 500 ml Dezinfekce rukou a pokožky - MANOX 500 ml
ks
Kód:151
Cena s DPH : 180,- Kč
Cena bez DPH : 149,- Kč
DPH:21 %
Dostupnost:skladem

Kapalný prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky - schválen pro použití ve zdravotnictví, potravinářství a komunální hygieně.

Prostředek je určen i pro profesionální použití!

Spektrum účinku: Baktericidní, virucidní, fungicidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní.

Dezinfekce rukou zůstává nejspolehlivějším opatřením v prevenci infekcí. Na našich rukou se nachází velké množství patogenů, kterých se pouhým umytím rukou vodou a mýdlem nezbavíme. Pro jejich úplné odstranění je nutné ruce vydezinfikovat. Mýt si ruce je důležité, ale jejich pouhé opláchnutí pod tekoucí vodou nestačí!

Alkoholický prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky se širokým spektrem účinku. Působí proti patogenům vyskytujících se na pokožce a nebo tam přenesených z vnějšího prostředí. Používá se neředěný. Velmi dobrá snášenlivost s pokožkou i při dlouhodobém používání.

Hygienická dezinfekce rukou: 3 ml vetřít do pokožky suchých kontaminovaných A nebo suchých předem umytých rukou, expozice 30 sekund. Dezinfekce pokožky: Potírání dezinfikovaného místa sterilním materiálem namočeným v přípravku, expozice 1 minutu.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

500 ml PET láhev s dávkovačem

 

Odesíláme pomocí přepravní služby DPD. Osobní odběr není možný!!!

Potřebujete poradit ? Dezinfekce rukou a pokožky - MANOX 500 ml

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace